Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8578
Stary 27.06.2010, 20:23
Co do debaty to wygrał Kaczyński. Komorowski się pogubił 2 razy nie odpowiadał na zadane pytanie i łamał zasady debaty.

Gospodarka proponowana przez PiS znacznie lepiej się sprawdzała i będzie sprawdzać niż ta ,,lokomotywa napędowa'' proponowana przez obecny rząd i Komorowskiego. Co do in vitro to obaj kandydaci mają podobne zdanie więc ta kwestia powinna być rozwiązana. Komisja Palikota mająca likwidować biurokrację tak naprawdę nic nie zrobiła przez te 2 lata. A co do dróg to jak mówił Komorowski, że jest więcej pieniędzy na drogi niż w poprzednim rządzie. Mnie nie interesuje ile jest pieniędzy mnie interesują drogi czyli fakty dokonane.


MatMario napisał(a):Wyświetl post
Mesjarz Broń nas bo my ciemny lud zmanipoluwany przez żydowskie media idziemy na zgubę

Ja ci dziękuje i już czuję się bezpieczny

Ide do kościoła. <lol>

Super siedzimy w parę osób i twój post jest ogólnie rozweselający.
Nie żartuj z religii.
Ostatnio edytowane przez harimata : 27.06.2010 o godz. 20:26.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !