Co do debaty to wygrał Kaczyński. Komorowski się pogubił 2 razy nie odpowiadał na zadane pytanie i łamał zasady debaty.
Gospodarka proponowana przez PiS znacznie lepiej się sprawdzała i będzie sprawdzać niż ta ,,lokomotywa napędowa'' proponowana przez obecny rząd i Komorowskiego. Co do in vitro to obaj kandydaci mają podobne zdanie więc ta kwestia powinna być rozwiązana. Komisja Palikota mająca likwidować biurokrację tak naprawdę nic nie zrobiła przez te 2 lata. A co do dróg to jak mówił Komorowski, że jest więcej pieniędzy na drogi niż w poprzednim rządzie. Mnie nie interesuje ile jest pieniędzy mnie interesują drogi czyli fakty dokonane.
Nie żartuj z religii.