Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#590
Stary 25.06.2010, 20:36
WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej szukac reduktora typowo pod instalacje. Masz instalke I generacji czy II na BLOSIE ? I jakiej forimy ona jest ?

Przykładowo dla instalacji BRC reduktor jest taki : http://moto.allegro.pl/item107193486..._kw_136km.html - 265zl
Musisz zwazac na to do ilu KW obsluguje dany reduktor.

spartan Z tego co mi wiadomo, to CZAJA w Wieliczce jest mistrzem w tej dziedzinie.
Hmmm... z tego co wiem, to I gen. ale mogę się mylić. Jak to sprawdzić?
Na pewno Monotronic, jedenwtrysk. Większość części Tomasetto.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując