Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8521
Stary 25.06.2010, 17:01
Vinci napisał(a):Wyświetl post
W przypadku Zacharskiego, pisząc, że działał na rzecz Rosjan, to samo można o całym Wojsku Polskim napisać. Przecież to nasza armia była członkiem Układu Warszawskiego i szykowana była do szturmu na Danię w przypadku wybuchu III wojny. Szykowana do tego stopnia, że ćwiczenia trwały przez dekady, a szczegółowe mapy odwzorowywały każdy słaby punkt najbliższych nam zachodnich sąsiadów.
Biorąc to pod uwagę, jak i nasze czołgi w Czechosłowacji pozostaje stwierdzić, że byliśmy w niezwykle chujowym położeniu i dobrze, że już to za nami.
I choćby to powinno dać do myślenia obrońcom Zaharskiego i krytykom Kuklińskiego. LWP, SB, UB, MO i ZOMO służyły zbrodniczemu reżimowi - wystarczy przypomnieć wypadki poznańskie w '56stym.

Nie ma tu znaczenia, jakimi byli ludźmi i z kim w wojsku wódkę pili - liczą się efekty. Wybacz, ale wyciągając różne elementy z biografii każdego można oszkalować - ten był alkoholikiem, tamten żonę bił, jeszcze innemu na starość odbiło...
Tyle, że ja nie słyszałem, żeby Kuklińskiego ktoś chciał beatyfikować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!