Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11148
Stary 24.06.2010, 21:32
Dobra jedziemy z koksem i nowymi pytaniami do kolejnej interpelacji.Zasada taka sama- kopiujemy poprzednie pytania, wpisujemy kolejny numer i swoje pytanie.
Odpowiedz cytując