Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25756
Stary 24.06.2010, 10:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Panowie, tylko pamiętajcie - z humorem i godnością trzeba to wszystko przyjąć na klatę.
Szkoda tylko, że to drugi zawodnik na testach i zarazem drugi, który raczej pączkom nie odmawia. Ja się zaczynam poważnie zastanawiać, czy w klubie ktokolwiek ogląda tych zawodników, zanim wysłane zostanie zaproszenie na testy...

To jest niewątpliwie śmieszne, ale koniec końców cierpi również na tym niestety reputacja klubu. O wiele bardziej wolałbym, żeby na testy przyjeżdżali młodzi zawodnicy z dawnej trzeciej czy nawet czwartej ligi, niż totalne ogórasy, o których nikt poza lokalną społecznością rdzennych Aborygenów czy innych Bonanów nigdy nie słyszał...

EDIT: Hahaha, my tu mamy niezłą bekę. Ciekawe tylko, co sobie myśli Kasperczak, w momencie, gdy mu na porannym treningu następnego Pasibrzucha przedstawiają...?
Ostatnio edytowane przez enzo : 24.06.2010 o godz. 10:32.
Odpowiedz cytując