Arapaho napisał(a):

|
Niestety u nas nikt nie myśli na parę lat do przodu , tylko na tu i teraz.Dlatego tez mamy w Polsce to co mamy. Jak nagle cos potrzeba to sie okazuje ze jestesmy w d....
|
ale ty widzisz jakieś nadzieje żeby polska piłka nożna należała do czołówki światowej

Europejskiej

bo ja nie widze i raczej szybko to sie nie zmieni