Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25693
Stary 23.06.2010, 22:09
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Pytanie tylko - w jakiej formie jest Makinwa i jakiej pensji by sobie zażyczył...?
W formie najpewniej fatalnej jak przez 3 lata zdobył 1 gola.W ogóle on mi wygląda na taki za przeproszeniem wrzód na dupie Lazio.Wydali na niego sporo kasy, nie sprawdził się.Starali się go gdzieś wypożyczyć, był w Regginie, był w Chievo - tam oczywiście też dno , wrócił i kombinują gdzie go upchnąć.

Natomiast jak to się wszystko ma do poziomu naszej ligi...Ciężko powiedzieć - na pewno byłby to jakiś dosyć tani chwyt marketingowy - oto zawodnik ponad 100 meczów w Serie A.
Ogólnie gość słabo rokuje ale nie można w 100% wykluczyć że na ligę to będzie wzmocnienie.
ps jest też pytanie ile on ma faktycznie lat
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując