el Nuero napisał(a):

|
Pytanie tylko - w jakiej formie jest Makinwa i jakiej pensji by sobie zażyczył...?
|
W formie najpewniej fatalnej jak przez 3 lata zdobył 1 gola.W ogóle on mi wygląda na taki za przeproszeniem wrzód na dupie Lazio.Wydali na niego sporo kasy, nie sprawdził się.Starali się go gdzieś wypożyczyć, był w Regginie, był w Chievo - tam oczywiście też dno , wrócił i kombinują gdzie go upchnąć.
Natomiast jak to się wszystko ma do poziomu naszej ligi...Ciężko powiedzieć - na pewno byłby to jakiś dosyć tani chwyt marketingowy - oto zawodnik ponad 100 meczów w Serie A.
Ogólnie gość słabo rokuje ale nie można w 100% wykluczyć że na ligę to będzie wzmocnienie.
ps jest też pytanie ile on ma faktycznie lat
