QBAS napisał(a):

|
A czy Pan Darek dostał odpowiedź na ostatnią interpelację? Bo ja kojarzę tylko, że dostał (chyba dwukrotnie) odpowiedź, że trzeba więcej czasu na przygotowanie odpowiedzi, jeszcze prezydent musi podpisać.. Na jakim to jest etapie? Przecież to też są jaja. Nawet w takiej kwestii nas w wała robią. Przecież jest ustawowa liczba dni ile trzeba czekać max na odpowiedź, a nasz radny czeka 2 x dłużej i nic...
|
odpowiedź z datą 10 maj 2010.
http://dt.bip.krakow.pl/interpelacje...2010-04-06.PDF
http://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id...b=interpelacje