ponury napisał(a):

"Od czasu wejścia w życie Konstytucji z 1997 r. do końca maja 2005 r. Prezydent 30 razy korzystał z omawianego uprawnienia (prawo weta ustawodawczego). Tylko w jednym przypadku Sejm uchwalił ponownie ustawę."
F. reprezentacyjna a coś tam jednak może.
|
WOW! 30 razy na 8 lat! Czyli raz na kwartal! Normalnie paraliz sejmu!!!
michu-k napisał(a):

Wiesz co? W większości tematów się z Tobą zgadzam bo piszesz ciekawie, ale w politycznym *******isz od rzeczy.
Pozdrawiam 
Prezydent to funkcja jedynie REPREZENTATYWNA.
Komorowski > Kaczyński
|
Tydzien za bluzgi do innego usera i drugi za zasmiecanie tematu bzdurami. Wrocisz akurat po wyborach, teraz masz czas zeby zajac sie wymysleniem dojazdu do Szawli.
Illargui pytala o ustawy wspierajace gospodarke i portfele ludzi. Bylo pisane wilokrotnie. Reforma progow podatkowych, obnizka skladki rentowej i zniesienie podatku spadkowego. Nawet min finansow PO Rostowski otwarcie przyznal ze zwlaszcza to pierwsze mialo wplyw na powstanie zielonej wyspy. A wszystkie trzy realnie przyczynily sie do zwiekszenia portfeli u wszystkich Polakow. Jesli ktos chce podjac na ten temat polemike to niech bedxie to osoba ktora normalnie otrzymuje pensje co miesiac.