Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
8268
21.06.2010, 20:11
koyoot
napisał(a):
To ma byc powod?
wybaczcie ale jesli dla was wazniejsze sa takie rzeczy jak to ze nie czlowiek nie umie zalozyc sobie sluchawki do ucha, lub wystajace sznorowki, to gratuluje. Szkoda tylko ze macie naprawde przysloniete oczy i nie potraficie ponad tym zobaczyc MERYTORYKI jego pogladow na pozycje POLSKI na swiecie. Jakos ci ktorych wy tak bardzo sie obawiacie - czyli opinia publiczna na zachodzie europy uwaza Kaczynskiego za dobrego polityka(nie bez powodu wygral Kaczor w Stanach obecne wybory - chce kontynuowac polityke brata, ktora jest bardzo ceniona na zachodzie).
Zachowujecie sie jak wiekszosc polakow, dla ktorych wazne sa szczegoliki i dla tych szczegolikow sa w stanie poswiecic wszystko, zamiast przymknac na takie rzeczy oko.
Dziekuje bez odbioru.
A teraz tak obiektywnie na boku, zanalizujcie, czy my sie teraz nie zachowujemy tak jak nasi politycy? Damy takie argumenty zeby tylko wyszlo na nasza racje, po to by zdobyc przewage nad innymi. Demagogia jakich nie widzial swiat.
P.S. Nie jestem katolikiem
, choc w boga wierze
.
Wiesz co? W większości tematów się z Tobą zgadzam bo piszesz ciekawie, ale w politycznym *******isz od rzeczy.
Pozdrawiam
Prezydent to funkcja jedynie REPREZENTATYWNA.
Komorowski > Kaczyński
michu-k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michu-k
Znajdź inne posty napisane przez michu-k