Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25585
Stary 21.06.2010, 18:47
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Zagrali chociaz jeden mecz o stawke zeby sie jarac ich transferami. Dwa Oni wyboru nie mieli bo sie im kadra w ****u posypala.

Jak Janek robil zaciag Hiszpanski to tez byly placze jaka ta Legia jest zajebista sciaga Hiszpanow beda dzielic i rzadzic latami i co?
Kolejny argument z najwyższej półki - człowieku do Legii przyszli zawodnicy, którzy odgrywali w większości bardzo ważną rolę w swoich byłych zespołach - zdobywali z nimi tytuły etc... nie porównuj tych graczy do zawodników z tamtego okresu bo się kompromitujesz po wtóre....
Odpowiedz cytując