saklak1906 napisał(a):

Zagrali chociaz jeden mecz o stawke zeby sie jarac ich transferami. Dwa Oni wyboru nie mieli bo sie im kadra w ****u posypala.
Jak Janek robil zaciag Hiszpanski to tez byly placze jaka ta Legia jest zajebista sciaga Hiszpanow beda dzielic i rzadzic latami i co?
|
Kolejny argument z najwyższej półki - człowieku do Legii przyszli zawodnicy, którzy odgrywali w większości bardzo ważną rolę w swoich byłych zespołach - zdobywali z nimi tytuły etc... nie porównuj tych graczy do zawodników z tamtego okresu bo się kompromitujesz po wtóre....