Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25584
Stary 21.06.2010, 18:41
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Legia może robić transfery my ich nie możemy - Twój argument jest niskich lotów delikatnie ujmując - to Legia gra w pucharach czy Wisła....
Zagrali chociaz jeden mecz o stawke zeby sie jarac ich transferami. Dwa Oni wyboru nie mieli bo sie im kadra w ****u posypala.

Jak Janek robil zaciag Hiszpanski to tez byly placze jaka ta Legia jest zajebista sciaga Hiszpanow beda dzielic i rzadzic latami i co?
,
Odpowiedz cytując