kibicwisły1906 napisał(a):

|
Legia może robić transfery my ich nie możemy - Twój argument jest niskich lotów delikatnie ujmując - to Legia gra w pucharach czy Wisła....
|
Zagrali chociaz jeden mecz o stawke zeby sie jarac ich transferami. Dwa Oni wyboru nie mieli bo sie im kadra w ****u posypala.
Jak Janek robil zaciag Hiszpanski to tez byly placze jaka ta Legia jest zajebista sciaga Hiszpanow beda dzielic i rzadzic latami i co?