Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
25581
21.06.2010, 18:31
jak zwykle wielkie obietnice bez pokrycia
straciłem już wiarę w jakiekolwiek wzmocnienia
a dla przypomnienia dodam, ze straciliśmy
ALVAERA, JOPA i GŁOWACKIEGO
a nikt nie przyszedł na obronę
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
HanysKce
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HanysKce
Znajdź inne posty napisane przez HanysKce