Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 21.06.2010, 18:03
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
A nie myślisz, że ci zagraniczni kopacze powinni być ze 2x lepsi żeby grać? Jak wszędzia. A u nas ściągamy chłam i ten chłam gra :/
O matko...

Marcelo - z dziesięć razy lepszy od reszty stoperów w lidze. Cleber, Singlar, Alvarez - wiadomo. Kirm jest lepszy od Łobo, Diaz od Dudki etc.
Nasi piłkarze to w 90% żenada, więc nic dziwnego że trafiają do nas przeciętni zawodnicy - bo zazwyczaj są po prostu lepsi od rodaków. Szczególnie dobrze to widać w przypadku obrońców.

Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Poza tym niestety działa to w drugą stronę (znam mnóstwo młodych piłkarzy) - idzie im jeszcze gorzej, bo i tak wiedzą że nie mają szans na grę, bo grac będzie obcokrajowiec bo: drogi/przydupas trenera/ściągniety przez ziomka trenera i trzeba dobrze sprzedać ect. Taka jest brutalna prawda.
Jak mieli szansę się przebić, to sobie urządzali wyścigi ulicami Krakowa, albo nielegalnie grali w turnieje halowe. Fakt, często byli blokowani, ale zazwyczaj przez rodzime wynalazki w postaci Łobo, bo to ze gra Marcelo kosztem Kowalskiego - wybacz...

Żmijka, jak to jest z tymi chłopcami z ME? Bo ja znam różne historie z których wynika, że wielu z nich brak po prostu ambicji, czy choćby minimum zdrowego rozsądku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując