Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8228
Stary 21.06.2010, 11:19
Svartis napisał(a):Wyświetl post
Jakim ty jesteś ćwierćinteligentem pokazujesz w tym co wyzej napisałeś. Ba, może i nawet nie ćwierć.
Widać że do końca Ci sie w zyciu chyba nie układa. A z jakiegoż to powodu Ci ludzie uciekali z naszego kraju? naprawde była to ostatnia deska ratunku aby przeżyć? Grzeją dupe od kilkunastu lat w USA uciekli z Polski w trudnych czasach, to niech tam siedzą a nie decydują o naszej przyszłości, uważając się za patriotów. Wynik wyborów w USA pokazuje, że głosują CI którzy słuchają tam radia maryja, ci ktorzy uciekli z kraju kilkanasie lat temu.
Ile ty masz lat półgłówku żeby oceniać Ludzi, których np. zmuszono w latach 80-tych do emigracji, dając bilet w jedną stronę Znasz historię każdego z nich Wiesz przed jakimi dylematami stawali kiedy z własnej Ojczyzny Byli wyrzucani Wiesz co robili za granicami aby wspomóc podziemną "Solidarność" a także swoje Rodziny w Kraju Może Wiślakom przebywającym w Stanach bądź w Australii też chcesz nawrzucać palancie

Ku.a czasami głupota i zawiść ludzka mnie przeraża...