carpenter napisał(a):

|
Otóż drogi asie jest dokładnie na odwrót. Od początku lat 90, wielu moich znajomych (około 80 %) w związku z rosnącymi czynszami, w centrum Krakowa musiało wynieść się poza jego rejon. Sytuacja taka spowodowana była głównie masowym napływem wieśniactwa, które za pieniądze ze sprzedaży ziemi swoich rodziców, wykupywali tu mieszkania i rozpoczynali studia, dając początek fali tzw. ćwierćinteligentów. Ludziom tym ktoś wmówił, że papierek kupiony na uczelni, jest wykładnikiem ich "inetlygencyji" i wyższego statusu społecznego Dzięki temu mamy teraz sytuację takową iż 27 letni magister Politologii na krakowskiej AGH na moją prośbę o podanie przyczyn dla których zagłosuje na Komorowskiego, twierdzi całkiem poważnie "bo Kaczyńskiemu źle z oczu patrzy" A co do starej Polonii z Chicago, to nie macie prawa oceniać tych ludzi, bo wielu z nich MUSIAŁO z kraju wyjechać (nie dla tego bo zbierali na nowe Bmw) i wielu z nich rozumie znakomicie czym jest Polska i o co gra się w tych wyborach toczy. Tomo twojego tekstu w ogóle nie skomentuje po to jest jak *******enie ślepego o kolorach.
|
Jakim ty jesteś ćwierćinteligentem pokazujesz w tym co wyzej napisałeś. Ba, może i nawet nie ćwierć.
Widać że do końca Ci sie w zyciu chyba nie układa. A z jakiegoż to powodu Ci ludzie uciekali z naszego kraju? naprawde była to ostatnia deska ratunku aby przeżyć? Grzeją dupe od kilkunastu lat w USA uciekli z Polski w trudnych czasach, to niech tam siedzą a nie decydują o naszej przyszłości, uważając się za patriotów. Wynik wyborów w USA pokazuje, że głosują CI którzy słuchają tam radia maryja, ci ktorzy uciekli z kraju kilkanasie lat temu.