Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8197
Stary 21.06.2010, 02:52
Snow napisał(a):Wyświetl post
Tak się na oszczędzali cytuję "gdzie tylko się dało", że zanotowali rekordowy deficyt budżetowy od 20 lat
Wyobraź więc sobie co by się działo gdyby rządził PiS i wprowadził politykę szeroko rozumianej interwencji gospodarczej... Skoro sam dostrzegasz fakt, że mimo oszczędności jest taki deficyt to dodaj 2 do 2.

A tak przy okazji kryzys był rekordowy od pamiętnego kryzysu 1929-1933.