Snow napisał(a):

Tak się na oszczędzali cytuję "gdzie tylko się dało", że zanotowali rekordowy deficyt budżetowy od 20 lat
|
Wyobraź więc sobie co by się działo gdyby rządził PiS i wprowadził politykę szeroko rozumianej interwencji gospodarczej... Skoro sam dostrzegasz fakt, że mimo oszczędności jest taki deficyt to dodaj 2 do 2.
A tak przy okazji kryzys był rekordowy od pamiętnego kryzysu 1929-1933.