Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8119
Stary 20.06.2010, 23:51
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ja obstawiam różnicę 3 pkt proc.
I to będzie wynik dający wielką nadzieję.
W zasadzie nawet 5 pkt proc. by mnie nie zmartwiło, a wręcz przeciwnie - nastawiło optymistycznie, tak jak 5 lat temu. Ludzie pomyślą wówczas, że Komor jest pewny zwycięstwa. I nie pójdą na niego głosować. I daj Bóg, aby tak było.
Wyniki z 15% obwodów dają dwa procent różnicy. Zobaczymy jutro.

Ja cię chrzanię - Korwin 2,27%
Nie uwierzę jednak w przebicie 2% do oficjalnych wyników

Proponuję zakłady - czy Jurek przekroczy 1%, oraz czy Lepper przegoni JK-M.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.06.2010 o godz. 00:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!