Kocur napisał(a):

To na zakończenie dnia się pytam kiedy się k..wa końcu wezmą za Włochów.
Bo to przechodzi ludzkie pojęcie - krzywdzą masowo większość drużyn, które grają przeciwko nim. Dzisiejszy karny to już w ogóle woła o pomstę do nieba.
|
Bramka dla Nowej Zelandii też bardzo problemowa
