Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10968
Stary 20.06.2010, 21:10
Popieram przedmówcę. Może dwa dni odpoczynku na otrzeźwienie poskutkuje (z obu stron "barykady").

A w temacie krzesełek: aby pasowało do wschodniej życzyłbym sobie takiego samego tła jak tam - bez żadnych napisów. Wcześniej byłem za całą czerwoną trybuną, z nadzieję na ewentualną wymianę krzesełek za bramkami na czerwone za kilka lat.
Odpowiedz cytując