|
Popieram przedmówcę. Może dwa dni odpoczynku na otrzeźwienie poskutkuje (z obu stron "barykady").
A w temacie krzesełek: aby pasowało do wschodniej życzyłbym sobie takiego samego tła jak tam - bez żadnych napisów. Wcześniej byłem za całą czerwoną trybuną, z nadzieję na ewentualną wymianę krzesełek za bramkami na czerwone za kilka lat.
|