Jagul napisał(a):

|
Nie porównujcie Kirma do Łobo, bo to już lekka obraza w stosunku do Słoweńca. Moim zdaniem ma zdecydowanie większe umiejętności i potencjał. Myślę, że w nadchodzącym sezonie pokaże na co go stać.
|
Skoro gra jak Łobo to jest porównywany do Łobo. Żadna obraza ale fakt. Jak będzie grał jak Peszko to zostanie do niego porównany. Jak zagra jak C.Ronaldo będzie "słoweńskim" Ronaldo. Dla mnie jest na ten moment "słoweńskim" Zieńczukiem.
Obrazą to jest bez względu
na fakty wmawianie że Kirm coś gra.... Jak zacznie coś grać to będę pierwszy który pieje z zachwytu (dumę schowam) ale niech zacznie!