Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10946
Stary 20.06.2010, 13:51
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Nie ma już co kombinować z nowymi wzorami i trzeba zrobić symetrycznie to co na C tylko bez napisu

A sonda internetowa kiedyś byłaby jak najbardziej na miejscu. Tylko musiałyby być jakieś zasady które uniemożliwiłyby wybranie jakiegoś dziwnego projektu. Przykładowo że najpierw wstępny wybór przez SKWK 5 projektów, później sonda internetowa a na końcu z dwóch pierwszych projektów znowu wybór SKWK i nie ma szans żeby przeszła jakaś szmira, a tak to decyduje 10 osób na powiedzmy 100 tys zainteresowanych
Trochę bez sensu. Pierwsza sonda powinna dotyczyć, czy w ogóle ma być wzór na A/B, czy nie. Jeśli wygra opcja "nie", temat załatwiony. Jeśli wygra opcja "tak", przedstawiamy 4 projekty i wybieramy spośród nich.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując