|
Kirm w Wiśle = Kirm w kadrze, tylko że tam potrafią wykorzystać jego styl gry dla dobra drużyny. Według mnie to można by go wykorzystać na środku pomocy. Pracowity, ma zmysł do rozgrywania, a na skrzydle - ani kiwki, ani dośrodkowania. Bida...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|