Mario Nh napisał(a):

Lepiej dajmy sobie spokój.
Przecież to nic, że nie pojawił się żaden post za jakimkolwiek wzorem na dwóch pozostałych trybunach, tylko 30 postów przeciw. Pionki nie mają nic do gadania.
|
Znowu parę osób z wiadomego stowarzyszenia wybierze jakiś pstrokaty projekt i będziemy musieli z tym żyć przez kilkanaście najbliższych lat
