Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10936
Stary 20.06.2010, 12:07
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Lepiej dajmy sobie spokój.
Przecież to nic, że nie pojawił się żaden post za jakimkolwiek wzorem na dwóch pozostałych trybunach, tylko 30 postów przeciw. Pionki nie mają nic do gadania.
Znowu parę osób z wiadomego stowarzyszenia wybierze jakiś pstrokaty projekt i będziemy musieli z tym żyć przez kilkanaście najbliższych lat
Odpowiedz cytując