|
Mnie w tych wszystkich plotkach/informacjach dotyczących ewentualnego transferu Makinwy do Wisły śmieszy zmienność portali, gazet i innych mediów. Raz informacja - Osasuna zainteresowana Makinwą, potem informacja o dementi hiszpańskiego klubu, a za parę godzin info, że zawodnik Lazio trafi do Osasuny. Nie wiem, skąd oni czerpią te informacje wszystkie, ale często są to takie typowe newsy z dupy.
W ogóle na transfery do klubu mogę cierpliwie czekać, okienko otwiera się dopiero 1 lipca i trrwa do końca sierpnia, więc czasu jest sporo. Lepiej chyba zatrudnić nieco później kogoś dobrego, po długich negocjacjach, niż szybko zawodnika który będzie kiepski.
|