Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10923
Stary 19.06.2010, 23:19
Kuba napisał(a):Wyświetl post
nie mam dosłownie żadnych informacji o lokalizacji sektora gości

najwczesniej będe mógł podać jakieś info pod koniec tygodnia
Jeśli uda się wogole doprowadzić do spotkania z miastem temat będzie poruszony a relacje znajdziecie na stronie SKWK.
Może najpierw kogoś w klubie zainteresować bo raz, kto sadza przyjezdnych na jednych z najlepszych miejsc,zaraz nad skyboxami - dwa - bezpieczeństwo ludzi na trybunie poniżej.
Miasto to pewnie ma w dupie gdzie ten sektor będzie a Wiśle powinno na tym cholernie zależeć by go na tym A nie było.

Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
, bo partacze jak wiadomo zamiast niebieskich dali błękitne, które gryzą się ze starymi krzesełkami.
.
Krzesełka są niebieskie.Pewnie jaką różnica w kolorystyce będzie ale na pewno nie taka jak na kilku fotkach.

Tu masz np gdzie widać dobrze kolor.
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 19.06.2010 o godz. 23:23.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując