Kuba napisał(a):

nie mam dosłownie żadnych informacji o lokalizacji sektora gości
najwczesniej będe mógł podać jakieś info pod koniec tygodnia
Jeśli uda się wogole doprowadzić do spotkania z miastem temat będzie poruszony a relacje znajdziecie na stronie SKWK.
|
Może najpierw kogoś w klubie zainteresować bo raz, kto sadza przyjezdnych na jednych z najlepszych miejsc,zaraz nad skyboxami - dwa - bezpieczeństwo ludzi na trybunie poniżej.
Miasto to pewnie ma w dupie gdzie ten sektor będzie a Wiśle powinno na tym cholernie zależeć by go na tym A nie było.
Kordel_Walker napisał(a):

, bo partacze jak wiadomo zamiast niebieskich dali błękitne, które gryzą się ze starymi krzesełkami.
.
|
Krzesełka są niebieskie.Pewnie jaką różnica w kolorystyce będzie ale na pewno nie taka jak na kilku fotkach.
Tu masz np gdzie widać dobrze kolor.
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg