Kordel_Walker napisał(a):

Wg. mnie niepotrzebnie robiono wzór na wschodniej. Trzeba było dać same niebieskie, a najlepiej czerwone, bo partacze jak wiadomo zamiast niebieskich dali błękitne, które gryzą się ze starymi krzesełkami.
Teraz pozostaje kwestia zachodniej. Także jestem za tym, zeby nic tam nie było - tylko błękitne jak na wschodniej - bez wzoru.
Jeśli jednak ma być wzór - to niech będzie jak najlepszy.
Proponuję, żeby SKWK się jasno określiło - czy są za wzorem czy nie, żeby później nie było jak ze wschodnią, gdzie wybrano wzór na ostatnią chwilę.
Jeśli ma być wzór to proszę, by Kuba czy ktoś z SKWK dali jasny komunikat - "tak będzie wzór - nadsyłajcie propozycje, wspólnymi siłami wybierzemy najlepszy". 
Proponuję otworzyć osobny temat ze wzorem na zachodnią. Niech ludzie przysyłają propozycję, żeby później się nie wstydzić za choinkę na stadionie czy innej mapy Polski.
|
Nie ma to jak głos fachowca.Byłeś na trybunie? Widzialeś kolor na żywo?
Krzesełka są błękitne? Czy może tak Ci sie wydaje na podstawie zdjęć w necie? Jeżeli
nie widziałeś-to prośba:
nie obrażaj.