Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
PL
Member
Od: 08.2003
Offline
#
10904
19.06.2010, 21:00
Kuba
napisał(a):
Nie ukrywam, że chodzi mi o ew pomalowanie krzesełek na sektorze E tak żeby nie był on całkiem niebieski.
A jaką masz wstępną koncepcję na E? Coś takiego?
PL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PL
Znajdź inne posty napisane przez PL