Kuba napisał(a):

|
tylko musiałoby to być zrobione bardzo ostrożnie tj ew siatka musiałaby nie być zbyt oczojebna - tak żeby nikt nie robił problemu z powodu psucia koncepcji pana architekta.
|
Dlatego siatka powinna być taka aby imitowała beton, a można jeszcze zrobić tak aby siatka imitowała szklenie takie jak jest na poziomie 1 trybuny S/N. Poziom 1 i 0 pozostawić tak jak jest bo w narożnikach jest arkadia a na S/N wcięcie.
Myślę ze to jest najtańsze rozwiązanie a naprawdę poprawiło by spójność tej trybuny z nową.
Co do farby to dajmy sobie spokój z takimi rozważaniami.
Poczekajcie jak będzie cały stadion i wtedy zobaczymy czy są duże różnice, Bo nasłonecznienie robi różnice kolorów wiec za wcześnie na wściekanie się na odcienie kolorów. Bardziej są denerwujące inne barierki i kompletnie inne balustrady schodowe ( niebieskie) nie zespolone ze sobą!!!