Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25478
Stary 19.06.2010, 17:34
picasso napisał(a):Wyświetl post
myślę,że wszystkim zrobisz wielką przyslugę jak napiszesz na priv do któregoś moderatora z prośbą o bana.
hehe misiek007 - odstrzelony gimnazialista :]

gość chciał zabawić się w mesjasza wzorem, zbymaka i maiconsa czy jak mu tam, niestety wyszła schizofrenia forumowa na tle braku posłuchu społecznego i frustracja braku wielkich zakupów przez Wisłę

bardzo dobrze, jeszcze kilku zdemaskujcie i nie będzie wypisywania bzdur i działania na szkodę Wisły
Odpowiedz cytując