picasso napisał(a):

|
myślę,że wszystkim zrobisz wielką przyslugę jak napiszesz na priv do któregoś moderatora z prośbą o bana.
|
hehe misiek007 - odstrzelony gimnazialista :]
gość chciał zabawić się w mesjasza wzorem, zbymaka i maiconsa czy jak mu tam, niestety wyszła schizofrenia forumowa na tle braku posłuchu społecznego i frustracja braku wielkich zakupów przez Wisłę
bardzo dobrze, jeszcze kilku zdemaskujcie i nie będzie wypisywania bzdur i działania na szkodę Wisły