Drużyna grająca w
Podgórskiej Ekstraklasie poszukuje bramkarza na końcówkę obecnego sezonu i na kolejne. Mamy za sobą kilka sezonów w Wiślackiej Lidze Kibiców, teraz przenieśliśmy się na trawę. Wymagane cechy: dyspozycyjny, sumienny, pijący. Rękawice juz mamy! Szczegóły na PW.