Wyświetl pojedynczy post
Woźnica
Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: Semper Fidelis

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.06.2010, 13:38. Szukamy bramkarza
Drużyna grająca w Podgórskiej Ekstraklasie poszukuje bramkarza na końcówkę obecnego sezonu i na kolejne. Mamy za sobą kilka sezonów w Wiślackiej Lidze Kibiców, teraz przenieśliśmy się na trawę. Wymagane cechy: dyspozycyjny, sumienny, pijący. Rękawice juz mamy! Szczegóły na PW.
Ostatnio edytowane przez Woźnica : 19.06.2010 o godz. 13:40.
Semper Fidelis
Odpowiedz cytując