Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25425
Stary 19.06.2010, 10:17
Reser napisał(a):Wyświetl post
zbymak nie pisał baranie że się pojawi tylko, że jest szansa że się pojawi. ŻAL ludzi, którzy sami sobie przypisują swoją ideologie do czyiś słów.
To powiedz obrońco ucisnionych po ch.... wogóle tak pisał.Wiecej takich zbymaków... Jak by się pojawił to by była gloryfikacja ,że tak pisał ,ze ma taką wiedze ,źródła,ale jak sie tak nie stało to kij,bo doszukujemy sie znaczenia słów moze ,chyba itp.Ja mówie zdecydowane stop informacjom zbymakopodobnym.Tak "inteligentnie" i ogólnikowo mozna pisac zawsze(np. w okienku transferowym pojawi się dwóch piłkarzy z zagranicy) i liczyc ,ze sie trafi lub nie,a fan klub (lekko ujmując) " myslacych słabiej " odrazu sie powieksza i przyklaskuje

Ps. I może wiecej szacunku do kolegi Adamka21
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 19.06.2010 o godz. 10:25.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując