|
Mam nadzieję że zrobią krzesełka na A/B kolorystycznie identyczne jak na C - tylko bez żadnych napisów.Wtedy zachowamy jakąś symetrię na stadionie.
Odcieniami bym się tak nie przejmował.Jak będzie ten stadion na siebie zarabiał to klub może sam wyasygnuje kwotę na zmianę siedzisk.
Bardziej boli mnie istnie kretyński pomysł z wjazdem karetek przez okrąglak i ten murek który wybudowali.Ja rozumiem błędy w projektach = chłop się nie zna no ale mieć 3 wjazdy dla karetek i robić 4-ty przez budynek to trzeba być idiotą (w sumie to już wcześniej mieliśmy genialny pomysł O. z wyjazdem dla kosiarek na środku C -nie mówiąc o wyglądzie to tracąc powiedzmy 20-30 najdroższych biletów na mecz- kiedy można to było zrobić np. z boku tych wjazdów)
Może mav23 wkońcu się odezwie - odpowie na wcześniejsze pytania- i da nadzieję że np.sędziowie nie będą schodzić po drabinie z dachu A/B.Bo wcale się ździwe jak coś takiego pojawi się nagle
|