Mario Nh napisał(a):

Różnice widać gołym okiem.
Z bliska nie wydają się być już tak "błękitne". Mimo wszystko, za dużo narzekacie
|
Podpisując kontrakt dostaliśmy wytyczne co do koloru RAL. Niestety,
MY musimy sie trzymać palety ralowskiej, a nie trubun D i E..................
ps.proszę nie miejcie pretensji do firmy która realizuje zapisy kontraktu, a do tego kto taki a nie inny RAL zapisał w kontrakcie...........
