Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10819
Stary 18.06.2010, 19:40
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Różnice widać gołym okiem.
Z bliska nie wydają się być już tak "błękitne". Mimo wszystko, za dużo narzekacie
Podpisując kontrakt dostaliśmy wytyczne co do koloru RAL. Niestety, MY musimy sie trzymać palety ralowskiej, a nie trubun D i E..................

ps.proszę nie miejcie pretensji do firmy która realizuje zapisy kontraktu, a do tego kto taki a nie inny RAL zapisał w kontrakcie...........
Odpowiedz cytując