Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25394
Stary 18.06.2010, 19:05
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Myślę że są inni również ciekawi gracze więc nie ma co się napalać. Może lepiej dać kasę za Sobiecha. Co jak co ale kilku Polaków musi w podstawowym składzie się znaleźć. Nie chcemy mieć chyba drużyny złożonej z samych obcokrajowców.
Niech będą sami obcokrajowcy niż darmozjady które jak trzeba dwa razy dziennie potrenować to juz płaczą. Puki mentalność sie nie zmieni to niech biorą samych obcokrajowców może to da do myślenia.
Odpowiedz cytując