Kryniu napisał(a):

|
Myślę że są inni również ciekawi gracze więc nie ma co się napalać. Może lepiej dać kasę za Sobiecha. Co jak co ale kilku Polaków musi w podstawowym składzie się znaleźć. Nie chcemy mieć chyba drużyny złożonej z samych obcokrajowców.
|
Niech będą sami obcokrajowcy niż darmozjady które jak trzeba dwa razy dziennie potrenować to juz płaczą. Puki mentalność sie nie zmieni to niech biorą samych obcokrajowców może to da do myślenia.