Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25393
Stary 18.06.2010, 19:00
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Myślę że są inni również ciekawi gracze więc nie ma co się napalać. Może lepiej dać kasę za Sobiecha. Co jak co ale kilku Polaków musi w podstawowym składzie się znaleźć. Nie chcemy mieć chyba drużyny złożonej z samych obcokrajowców.
Jak dla mnie to mogą w drużynie być sami obcokrajowcy, pod jednym warunkiem. Muszą dawać z siebie wszystko, gdy mają założoną koszulkę Wisełki !
Odpowiedz cytując