Kryniu napisał(a):

|
Myślę że są inni również ciekawi gracze więc nie ma co się napalać. Może lepiej dać kasę za Sobiecha. Co jak co ale kilku Polaków musi w podstawowym składzie się znaleźć. Nie chcemy mieć chyba drużyny złożonej z samych obcokrajowców.
|
Jak dla mnie to mogą w drużynie być sami obcokrajowcy, pod jednym warunkiem. Muszą dawać z siebie wszystko, gdy mają założoną koszulkę Wisełki !