Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 18.06.2010, 18:03
element napisał(a):Wyświetl post
Za to Ty broniłeś piłkarza Jagiellonii, który grał przeciwko nam. I życzyłeś mu wszystkiego najlepszego. Zapewne zaklaskałbyś gdyby strzelił gola przeciwko Wiśle.
Przecież to piłkarz Jagiellonii. Przy okazji pochwal się ołtarzykiem z Frankowskim.

Jakież to durne i śmieszne że UWAGA - kibic Wisły broni piłkarza Jagiellonii.


No tak broniłem bo ten piłkarz Jagiellonii strzelił dla Naszego klubu jak bys nie wiedział ( ponad 100 goli ), przyczyniając się do wielu sukcesów tego klubu. Zapewne, czyli nie na pewno ; ] Nie wiem czy Wiesz , ale kiedyś Wisła miała zgodę z Jagiellonią i ja mam duży sentyment do tego klubu, gdy grają z nami oczywiście całym sercem jestem za Wisłą. Gdybyś pamiętam na meczu Wisła- Jaga całe D3 wstało i klaskało gdy spiker przeczytał nazwisko Tomasz Frankowski.


Jakież to durne kibic Wisły broni trenera i co ważniejsze Stowarzyszenie Kibiców Wisły przywita nowego trenera Legii na Wiśle oklaskami- kompromitacja.


P.S: Nie porównuj Jagiellonii do Legi.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 18.06.2010 o godz. 18:06.