Marcinnno napisał(a):

jakie oburzenie na Skwk ! Dziwicie się ? Jak takie durne teksty pisze jeden z '' redaktorów'' na temat obecnego trenera? W sumie to śmieszne , że uwaga STOWARZYSZENIE KIBICÓW WISŁY broni trenera Legii
|
Za to Ty broniłeś piłkarza Jagiellonii, który grał przeciwko nam. I życzyłeś mu wszystkiego najlepszego. Zapewne zaklaskałbyś gdyby strzelił gola przeciwko Wiśle.
Przecież to piłkarz Jagiellonii. Przy okazji pochwal się ołtarzykiem z Frankowskim.
Jakież to durne i śmieszne że UWAGA - kibic Wisły broni piłkarza Jagiellonii.