Kryniu napisał(a):

|
nie oszukujmy się transferów nie ma a jak już będą to na ostatnią chwilę. Myślicie że wyłożą pieniądze. Im zależy aby gwiazdy były za darmo i najlepiej jakby grały charytatywnie. Na tylu pozycjach są luki a tu nic jeszcze nie wiadomo. Szlak mnie jasny trafia. ile można czekać. Codziennie sprawdzam sieć w celu uzyskania jakiś informacji i nic. Nie wiem może się zbytnio nastawiłem ale nie jestem zadowolony.
|
jak już to szla
g.to chyba nic dziwnego,że wolą mieć gwiazdy za darmo niż płacioć za nie.Tobie jak ktos będzie coś dawał za free,to bedziesz na siłę płacił?chyab nie.poza tym tak naprawdę to martwi mnie cos innego-wakacje sie zbliżają...