Kryniu napisał(a):

|
nie oszukujmy się transferów nie ma a jak już będą to na ostatnią chwilę. Myślicie że wyłożą pieniądze. Im zależy aby gwiazdy były za darmo i najlepiej jakby grały charytatywnie. Na tylu pozycjach są luki a tu nic jeszcze nie wiadomo. Szlak mnie jasny trafia. ile można czekać. Codziennie sprawdzam sieć w celu uzyskania jakiś informacji i nic. Nie wiem może się zbytnio nastawiłem ale nie jestem zadowolony.
|
Specjalnie dla Ciebie zrobia konferecje zebys sie lepiej poczol, wies wyluzuj bo Ci zylka peknie i trzeba bedzie po szpitalach jezdzic. Ja wiem ze bys chcial codziennie informacje z klubu o zawodnikach ktorymi sie interesujemy, jakie postepy w negocjacjach itp, tylko sie potem nie dziw ze nie ma nowych zawodnikow bo ci ich z przed nosa sepy typu Wojciechowski zgarnely a Ty latales po europie placiles za bilety i hotele jak frajer bo cie stac.
Jak nie masz nic lepszego do roboty tylko jonczenie w internecie to moze mamie okna umyj albo smieci wynies