KOMINEK napisał(a):

|
Tak dla mojej ciekawości możesz wskazać jakieś nieobiektywne artykułu na TWSD
|
Zdjęcie oraz szalik wręczył także prezes SKWK.
jak dla mnie niedokładne info. Chyba można było napisać co Prezes SKWK powiedział i jaki ładny napis był na zdjęciu... ale oczywiście nie ma co chwalić SKWK...