Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 18.06.2010, 12:00
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tak dla mojej ciekawości możesz wskazać jakieś nieobiektywne artykułu na TWSD
Zdjęcie oraz szalik wręczył także prezes SKWK.

jak dla mnie niedokładne info. Chyba można było napisać co Prezes SKWK powiedział i jaki ładny napis był na zdjęciu... ale oczywiście nie ma co chwalić SKWK...
Nie ma, nie ma wody na pustyni...