szczebel napisał(a):

|
Niech ja pomyślę , oj przepraszam to są fakty odeszli Juszczyk , Jop , Głowacki, Alvarez ,Ba , Hristov , Gołoś , a przyszedł tylko Jovanić . W dalszej kolejności , jak się nie mylę oczywiście powinny być transfery do klubu jeden lub dwóch stoperów , prawy obrońca , lewy pomocnik , środkowy pomocnik i przynajmniej jeden napastnik gwarantujący 10 bramek w ziemniaczanej lidze .Zapewne jak zwykle mój post zostanie usunięty, Nie podaje nazwisk tylko oceniam i mam nadzieję , że niektórzy piłkarze , którzy pojawiali się w prasie i na forum trafią do klubu .
|
Kadra Wisły po tym czyszczeniu jest bardzo szczupła, dlatego o transfery możesz być spokojny. Będą na pewno tylko nie wiadomo jakie i kiedy.