crazykaro napisał(a):

|
Właśnie takie pytanie do naszego eksperta od krzesełek. Nie wiesz dlaczego odcień nowych siedzisk nie został dobrany do siedzisk już zamontowanych na D i E? Nie żebym narzekał ale ciekaw jestem dlaczego tak się stało.
|
Ano dla tego bo:
1.krzesełka na D i E są innego producenta
2.krzesełka na D i E nie dość że są innego producenta to są produkowane z innych mieszanek
3.Krzesełka na D I E są zainstalowane od paru dobrych miesięcy/lat-tak więc barwa krzesełek ulega utlenianiu..................
