Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misiek007
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
25287
17.06.2010, 20:42
wisła jest podobno zainteresowana Tonim Pezo 23-latkiem z Hajduka Split, który może grac jako środkowy pomocnik jak i srodkowy obrońca...
MISIEK
misiek007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiek007
Znajdź inne posty napisane przez misiek007