Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25268
Stary 17.06.2010, 17:29
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Niemniej warto zauważyć mysle,że jest to poziom tylko ligi słowackiej.
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
prosze Cie ,przyjechal mistrz Estoni jedzie Wisłe , trzy pierwsze ekipy ze Słowacjii ogrywaja nasza czołówke do zera taki poziom naszej serie A, reprezentacja nie kwalfikuje sie na mundial ,nie jestesmy na dnie poziom naszej pilki puka od spodu dna
A mimo to przymierzany do Wisły Bozok, jedna z gwiazdek ligi słowackiej trafia w końcu do ekstraklasy, do Arki Gdynia i... strasznie rozczarowuje, takich kopaczy jest u nas na pęczki. Nie mówię, że Milinkovic się nie nadaje, ale podobnie jak Marszałek byłbym ostrożny z ocenianiem kolesia po klipie video z cienkiej ligi( nieważne czy trochę gorszej, czy trochę lepszej od naszej, po prostu cienkiej).

Tak przy okazji, bo nikt jeszcze nie podchwycił tematu, ale jest tu może ktoś kto orientuje się w realiach ligi słowackiej. Wg transfermarktu Koszyce były przedostatnie w lidze. Mógłby ktoś to w jakiś wiarygodny sposób potwierdzić( transfermarkt ma tabele robione automatycznie i niezgodnie z zasadami- zawsze decyduje różnica bramek) i ewentualnie określić, czy oznacza to spadek Koszyc( liga ma 12 miejsca, więc równie dobrze mógł być baraż). Takie okoliczności rzucałyby zupełnie nowe światło na sprawę i sprawiałyby, że transfer ten wydawałby się bardziej prawdopodobny.
Odpowiedz cytując