bravelukas napisał(a):

Bo stadion Cracovii został od początku do końca dobrze zaprojektowany, a na naszym było od chu.. błędów. To jest pies pogrzebany.
W końcu chyba wzięli się za nocne parce na zachodniej.
|
Ale wlasnie o to chodzi. Wstepnie u nas przed stadionem tez mialo byc fajnie, a teraz dojebali nam asfalt..
Wiec nie rozumiem czemu u nas sie tnie a na boisku druzyny ktora kompromituje to miasto od 2 sezonow broniac sie przed spadkiem(na boisku i przy zielonym stoliku) jakos moze miec wszystko ladnie i cacy..