bravelukas napisał(a):

Bo stadion Cracovii został od początku do końca dobrze zaprojektowany, a na naszym było od chu.. błędów. To jest pies pogrzebany.
|
Ale to nie jest przeszkodą do tego żeby zadbać o fajne urządzenie otoczenia stadionu, porządny bruk, tzw. elementy małej architektury itp. Zobaczcie jak to jest zrobione na Legii. Sam stadion nie ma w sobie ani nic oryginalnego, ani nie powala wyglądem na kolana, to po prostu zwykły dobrze zaprojektowany i zbudowany z dbałością o szczegóły obiekt na 30 tys. miejsc. Co by nie powiedzieć o naszym stadionie i jak go nie skrytykować, to jednak mimo wszystko jest oryginalny (w moim przekonaniu w sensie pozytywnym oczywiście) i nie jest kopią innego. Ale na Legii zadbano o otoczenie, podświetlenie fasady, uporządkowano najbliższe okolice stadionu, zrobiono ścieżki z ładnej nawierzchni itp. Takie niby drobiazgi powodują że prezentuje się świetnie. A u nas pewnie jeszcze 50 lat będą zalegać hałdy ziemi 5 m od głównego wejścia, będą rosnąć chaszcze, pokrzywy i inne gówno, a ogrodzenie terenów Wisły to będą orypane zardzewiałe bramy pamiętające pewnie Franciszka Józefa... Jak ktoś nie wie o czym mówię to przejdźcie się w okolicach tzw. boisk treningowych...