Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10763
Stary 16.06.2010, 22:01
Bo stadion Cracovii został od początku do końca dobrze zaprojektowany, a na naszym było od chu.. błędów. To jest pies pogrzebany.

W końcu chyba wzięli się za nocne parce na zachodniej.
Odpowiedz cytując