|
Dokładnie po co zatrudniać takich przeciętnych graczy jak Alemao który jak wcześniej napisałem prawie w ogóle nie grał w Brazylii i grał w ostatnim klubie słabiutkiej ligi australijskiej, lepiej dać szansę Burlidze.
To samo tyczy się pozycji środkowego obrońcy i zainteresowaniu niejakim Aracicem, o czym pisze niestety kolejne źródło tym razem dzisiejszy Dziennik Polski. Nie wiem w czym taki przeciętniak miałby być lepszy od Kowalskiego.
Wisła Kraków
|