Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5847
Stary 16.06.2010, 16:19
Dokładnie po co zatrudniać takich przeciętnych graczy jak Alemao który jak wcześniej napisałem prawie w ogóle nie grał w Brazylii i grał w ostatnim klubie słabiutkiej ligi australijskiej, lepiej dać szansę Burlidze.

To samo tyczy się pozycji środkowego obrońcy i zainteresowaniu niejakim Aracicem, o czym pisze niestety kolejne źródło tym razem dzisiejszy Dziennik Polski. Nie wiem w czym taki przeciętniak miałby być lepszy od Kowalskiego.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując