Wyświetl pojedynczy post
FevPL
Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10738
Stary 16.06.2010, 12:56
Mam pytanie do La Furia Dell' Est: Czy te dziury na końcu barierek będą czymś zatkane np. jakimś plastikiem i w ogóle czy to jest ostre i niebezpieczne dla np. dzieci?
http://www.stadionwisly.info/fotorel...dion_wisly.jpg
Odpowiedz cytując